echef-logo (3)

חפשו שף פרטי באינדקס השפים שלנו

אריאל רוזנבלום

אריאל רוזנבלום

שף בכיר | יועץ קולינרי

אודות

שף בכיר ויועץ קולינרי בעל 45 שנות ניסיון בתחום הקולינריה, מלונאות, המטבח המוסדי, האירועים וההדרכות.

בעל הסמכת שף מסוג 5 ומאסטר בפיסול בקרח, בצק סוכר ומרציפן, דלעות, זרי פרחים מירקות ופיסול בבצק משוקולד.

אריאל משמש כבוחן משרד העבודה לטבחות, יועץ למטבחים גדולים, מתמחה בבניית קונספט ייחודי לאירועים ובעל מאגר טבחים ושפים לליווי והדרכה.

כמו כן, עורך סדנאות בישול ואפייה כולל התמחות באסאדו וגריל לאירועים פרטיים ויוצר לעיני האורחים חוויה קולינרית מיוחדת.

מתמחה בסיורים קולנריים בשווקים הכוללים טעימות והסברה ובהם תיחשפו לטעמים וריחות ייחודיים.

כל חומרי הגלם בכשרות הרבנות הראשית -ישנה אופציה לכשרות מהודרת – מתיאום מראש.

אני מזמין אתכם לחייג ליהנות מחווית טעמים בלתי נשכחת.

גלריה

שירותים

שליחת הודעה

שפים פרטיים הם שפים המעניקים שירותים ליחידים ולמשפחות. ניתן לשכור שפים פרטיים לאירוע ספציפי או כעובד במשרה מלאה. שירותי שף פרטי קיימים כבר מאות שנים, אך רק לאחרונה הפכו פופולריים יותר בארצות הברית ובישראל. בעבר, משפחות עשירות היו שוכרות שף פרטי שיבשל את ארוחותיהם וידאג לביתם. כיום, שפים פרטיים נשכרים לרוב על ידי אנשי מקצוע עסוקים שאין להם זמן לבשל או על ידי משפחות עם ילדים קטנים שזקוקים למישהו שידאג לאכול טוב.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר האנשים שמזמינים שפים פרטיים לאירועים מיוחדים כמו חתונות ואירועים עסקיים. הסיבה לכך היא שאנשים רוצים להיראות טוב במדיה החברתית ולשתף את תמונות האוכל שלהם עם חברים!

שפים פרטיים נשכרים על ידי לקוחות כדי לבשל עבורם בביתם. לעתים קרובות הם נשכרים לאירועים מיוחדים, חגים, או כאשר הלקוח אינו מסוגל לבשל בעצמו. ניתן לשכור שפים פרטיים למספר שעות או על בסיס קבוע.

שף פרטי הוא איש מקצוע שמבשל למשק בית פרטי. שפים פרטיים נשכרים לספק ארוחות בריאות ומזינות למשפחה. האוכל מבושל מחומרי גלם טריים, והתפריטים מותאמים לצרכי כל משפחה.

שפים פרטיים נשכרים בדרך כלל על ידי משפחות שיש להן לוחות זמנים עמוסים או כאלה עם הגבלות תזונתיות. הם עשויים גם להתקבל לעבודה על ידי משפחות שרוצות לבלות יותר זמן עם ילדיהן או מטפלים בהורים מבוגרים.

שפים פרטיים יכולים לעבוד בכל עיר, אבל הם נמצאים לרוב בערים גדולות כמו ניו יורק ולוס אנג'לס. ניתן למצוא אותם גם בערים קטנות יותר, שם הם משרתים משפחות עשירות שרוצות לשמור על פרטיות ובלעדיות.

שפים פרטיים מבשלים

שפים פרטיים נשכרים לבשל ליחידים או לקבוצות של אנשים. השפים נשכרים בדרך כלל לאירועים מיוחדים, כמו חתונות, ימי נישואין וימי הולדת. ניתן גם להעסיק אותם במשרה חלקית או מלאה ובדרך כלל מבשלים עבור המעסיק שלהם בבית המעסיק.

חלק מהשפים הפרטיים עשויים להציע שירותים נוספים כגון עיצוב אוכל ותיאום אירועים. שף פרטי עשוי לספק תפריטים המתאימים לצרכיו התזונתיים של הלקוח, כגון צמחונות או דיאטות ללא גלוטן. חלק מהשפים הפרטיים עשויים להתמחות במטבח מסוים כגון המטבח הצרפתי או המטבח ההודי.

תפקידו של שף פרטי

תפקידו של שף פרטי הוא לספק שירותי מזון ללקוחות שאינם יכולים להכין את ארוחותיהם בשל אילוצי זמן, מוגבלות או חוסר ידע בשיטות ומרכיבי בישול.

שף פרטי הוא טבח אישי המשרת את לקוחותיו על ידי הכנת אוכל בביתם.

שפים פרטיים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם מספקים נוחות וגמישות לאנשים שאולי אין להם זמן או מיומנות להכין אוכל לעצמם.

ניתן לשכור שפים פרטיים גם לאירועים מיוחדים כמו חתונות, ימי הולדת וימי נישואין.

שפים פרטיים הם לא רק לעשירים ולמפורסמים. הם מיועדים גם לאנשים שאין להם זמן לבשל, או שרוצים להרחיב את מערך הכישורים הקולינריים שלהם. שפים פרטיים יכולים לבשל כל דבר, החל מאוכל מסורתי ועד למטבח של העידן החדש.

ניתן לשכור שפים פרטיים לכמה שעות, יום ואפילו שבוע. הם מגיעים אליכם הביתה ומבשלים אוכל שאתם אוהבים או מלמדים אתכם איך לבשל אותו בעצמכם.

שף פרטי כאשי מקצוע

שף פרטי הוא איש מקצוע המתמחה בבישול לצרכים הספציפיים של הלקוחות. הם נשכרים לבשל עבור אנשים עסוקים מדי או בררנים מכדי לעשות זאת בעצמם. למשל, הם עשויים להתקבל לעבודה על ידי אנשים עם הגבלות תזונתיות, או כאלה שלא רוצים לבזבז זמן בבישול.

שפים פרטיים ניתן למצוא בתחומים רבים ושונים, כולל מסעדות, בתי חולים ובתי ספר. הם משמשים גם על ידי סלבריטאים וספורטאים כשפים אישיים.

שפים פרטיים ניתן למצוא בתחומים רבים ושונים, כולל מסעדות, בתי חולים ובתי ספר. הם משמשים גם על ידי סלבריטאים וספורטאים כשפים אישיים.

שף פרטי מבשל

שף פרטי הוא אדם שמבשל אוכל לאדם או למשפחה, בדרך כלל בביתו. שפים פרטיים נשכרים לעתים קרובות להכנת ארוחות עבור לקוחות שעסוקים בעבודה ובחובות אחרות.

ניתן לשכור שפים פרטיים לבשל ארוחה שלמה או פשוט לספק שירותים ספציפיים כגון קינוח, מתאבנים או משקאות. הם יכולים גם לעזור בתכנון ארוחות, קניות במכולת ובחירת תפריט.

שפים פרטיים עובדים לרוב על בסיס שעה וגובים לפי שעה או לפי השירות שניתן. הם עשויים גם להציע חבילות תפריט הכוללות מספר מסוים של שעות בישול במחיר מוגדר.