מי אני

תוכן עניינים

שלמה מן - השף הדיגיטליהיי אני שלמה – השף הדיגיטלי שלכם 🙂 ואם אתם שואלים אם אני שף שמכין אוכל, אז לא בדיוק, אני שף של ביצועים

כבר בגיל צעיר אהבתי לחקור, ללמוד ולנסות דברים בעצמי לפני שאני מסכים איתם. אתם בטח יכולים לדמיין לכם מה המורים שלי בבית הספר חשבו על זה.  מה שתמיד הפריע לי בכל המסגרות שבהן הייתי זה השיטות "המסורתיות" לבצע דברים, והעובדה שמכתיבים לי איך לחשוב ואיך לעשות דברים. 

לקח לי זמן להבין מה מפריע לי בכל המסגרות האלו. ומה שהבנתי הוא, שלא נתנו לי להשתמש ביצירתיות הטבעית הטבועה בי.  המקום בו אני מרגיש שלם ויכול לתת את המקסימום שלי. 

כאשר הבנתי זאת הלכתי ללמוד את התחומים שבאמת אהבתי, סאונד וגרפיקה ממוחשבת. תוך כדי גיליתי את עולם השיווק והפירסום באינטרנט והתחלתי ליצור ללא הפסקה. כבר כמעט 20 שנים שזה בדיוק מה שאני עושה.   

למדתי שיצירה זה תהליך מתמשך, תהליך שבו אנו משפרים את היצירה שלנו באופן תמידי, וכך אני גם פועל, אני עוסק בשיפור תמידי של התוצאות שלי ולומד כל יום דברים חדשים אשר מחזקים את היכולות שלי בתחומים בהם אני עוסק.

אשמח לעזור לכם להגיע לתוצאות שאתם מחפשים על ידי שיפור ביצועים יצירתי

מחפשים שירותי שיווק לשף פרטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

כרטיס ביקור דיגיטלי לשף פרטי

כרטיס ביקור דיגיטלי המותאם לנייד עבור העסק שלך​

למה לבחור בכרטיס שלנו?

מותאם לשף פרטי

יותר פניות מלקוחות

חיסכון בעלויות

כרטיס ביקור דיגיטלי בעיצוב ובצבעים המותאמים לעסק השף הפרטי שלך אשר יאפשר לך לשתף עם לקוחותיך את פרטי ההתקשרות עם העסק ולהשיג לקוחות חדשים.

כל הזכויות שמורות לאתר echef.co.il © 2020 מבית lnd.co.il כרטיס ביקור דיגיטלי